Google Analytics GA4 (1.1.8) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Roles
da: Roller

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Save Changes
da: Gem ændringer

en: About
da: Om

en: If you select no roles, the condition will evaluate to TRUE for all users.
da: Hvis du ikke vælger nogne roller, vil betingelsen evaluere til TRUE for alle brugere.
