Google Analytics GA4 (1.1.8) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Save Changes
hu: Változások mentése

en: About
hu: Leírás

en: Tracking scope
hu: Követés hatóköre

en: If you select no roles, the condition will evaluate to TRUE for all users.
hu: Ha nincs kiválasztva szerepkör a feltétel minden felhasználó számára IGAZ-ként lesz kiértékelve.

en: Use analytics with your site when the user has the following roles
hu: Analitika használata a webhellyel, ha a felhasználó a következő szerepkörökkel rendelkezik
