Google Analytics GA4 (1.1.9) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: Configuration
es: Configuración

en: Save Changes
es: Guardar cambios

en: About
es: Acerca de

en: Tracking scope
es: Ámbito de seguimiento

en: If you select no roles, the condition will evaluate to TRUE for all users.
es: Si no seleccioná ningún rol, la condicion sera evaluada como verdadera para todos los usuarios.
