Google Analytics GA4 (1.1.9) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Roles
hi: भूमिका

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Save Changes
hi: परिवर्तनों को सुरक्षित करें

en: About
hi: के बारे में
