Google Analytics GA4 (1.1.9) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Roles
vi: Vai trò

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Save Changes
vi: Lưu thay đổi

en: About
vi: Giới thiệu
