Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Block
ur: بلاک

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
