Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Users
af: Gebruikers

en: Source
af: Bron

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
