Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: All
ar: الكل

en: Block
ar: الصندوق

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: Desc
ar: تنازلي

en: Users
ar: المستخدمين

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Source
ar: المصدر

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
