Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: Users
ast: Usuarios
