Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Hostname
be: Імя хоста

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Source
be: Крыніца

en: Apply
be: Ужыць

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў
