Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Users
bg: Потребители

en: Source
bg: Източник

en: Apply
bg: Търси

en: Dashboard
bg: Табло
