Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: All
da: Alle

en: Block
da: Blok

en: Hostname
da: Værtsnavn

en: Desc
da: Faldende

en: Users
da: Brugere

en: City
da: By

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Source
da: Kilde

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Top Pages
da: Mest besøgte sider

en: Pageviews
da: Sidevisninger

en: Asc
da: Stigende

en: Top Referrals
da: Top Henvisninger

en: Google Analytics Summary
da: Google Analytics oversigt

en: Top Keywords
da: Top Søgeord
