Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Hostname
dz: ཧོསཊི་ནེམ་།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་
