Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: بازنشانی

en: All
fa: همه

en: Block
fa: بلوک

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: Desc
fa: نزولی

en: Users
fa: کاربران

en: Page Title
fa: عنوان صفحه

en: City
fa: شهر

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Source
fa: منبع

en: ‹ Previous
fa: < قبلی

en: Next ›
fa: بعدی >

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Dashboard
fa: میزکار

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
