Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: All
fi: Kaikki

en: Block
fi: Lohko

en: Hostname
fi: Verkkotunnus

en: Users
fi: Käyttäjät

en: City
fi: Kaupunki

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Source
fi: Lähde

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: Dashboard
fi: Työpöytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Master
fi: Isäntä
