Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Date
fil: Petsa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: All
fil: Lahat

en: Block
fil: Tipak

en: Users
fil: Mga tagagamit

en: Dashboard
fil: Dashbord
