Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: All
fr: Tout

en: Block
fr: Bloc

en: Hostname
fr: Nom d'hôte

en: Operating System
fr: Système d'exploitation

en: Users
fr: Utilisateurs

en: City
fr: Ville

en: Sort by
fr: Trier par

en: ‹ Previous
fr: ‹ Précédent

en: Next ›
fr: Suivant ›

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Dashboard
fr: Tableau de bord

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Bounce Rate
fr: Taux de rebond

en: Master
fr: Principal

en: Exit Rate
fr: Taux de sortie

en: Top Referrals
fr: Top Référents

en: Google Analytics Summary
fr: Résumé Google Analytics

en: Top Keywords
fr: Top Mots-clés
