Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Hostname
he: שם שרת

en: Desc
he: יורד

en: Users
he: חברי האתר

en: Page Title
he: כותרת הדף

en: City
he: עיר

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Source
he: מקור

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Sessions
he: מושבים

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
