Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: All
hr: Svi

en: Block
hr: Blok

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Desc
hr: Silazno

en: Users
hr: Korisnici

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Source
hr: Izvor

en: Apply
hr: Primjeni

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Asc
hr: Uzlazno
