Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Block
hy: Բլոկ

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Dashboard
hy: Վահանակ
