Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Users
jv: Panganggo

en: Dashboard
jv: Dasbor

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
