Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Date
ka: თარიღი

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Source
ka: წყარო

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
