Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Users
kk: Пайдаланушылар
