Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Hostname
kn: ಅತಿಥೇಯದ ಹೆಸರು

en: Operating System
kn: ಕಾರ್ಯ ವ್ಯವಸ್ಥೆ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
