Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Users
lt: Nariai

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas

en: City
lt: Miestas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Source
lt: Šaltinis

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
