Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Desc
lv: Dilst.

en: Users
lv: Lietotāji

en: Page Title
lv: Lapas Nosaukums

en: City
lv: Pilsēta

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Source
lv: Avots

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
