Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Source
ne: स्रोत

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड

en: « First
ne: « पहिलो
