Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Date
nl: Datum

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Desc
nl: Aflopend

en: Users
nl: Gebruikers

en: Page Title
nl: Paginatitel

en: City
nl: Plaats

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Source
nl: Bron

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: Sessions
nl: Sessies

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Top Pages
nl: Toppagina's

en: Bounce Rate
nl: Weigeringspercentage

en: Pageviews
nl: Paginaweergaven

en: Asc
nl: Oplopend

en: Exit Rate
nl: Uitstappercentage

en: Top Referrals
nl: Top verwijzingen

en: Google Analytics Summary
nl: Google Analytics-samenvatting
