Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Hostname
nn: Tenarnamn

en: Users
nn: Brukarar

en: City
nn: By

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Dashboard
nn: Styringspanel

en: - All -
nn: - Alle -
