Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: All
pa: ਸਭ

en: Hostname
pa: ਹੋਸਟ-ਨਾਂ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ
