Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Date
ps: نيټه

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Hostname
ps: کوربه نوم

en: Users
ps: غړي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Source
ps: سرچينه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
