Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Date
sk: Dátum

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: Desc
sk: Zostupne

en: Users
sk: Používatelia

en: Page Title
sk: Nadpis stránky

en: City
sk: Mesto

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Source
sk: Zdroj

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
