Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: All
sv: Alla

en: Hostname
sv: Värdnamn

en: Desc
sv: Fallande

en: Users
sv: Användare

en: Page Title
sv: Sidtitel

en: City
sv: Stad

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Source
sv: Källa

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Dashboard
sv: Översiktspanel

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
