Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Date
ta: தேதி

en: Reset
ta: மீளமை

en: All
ta: எல்லா

en: Block
ta: பெட்டி

en: Users
ta: பயனாளர்கள்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Source
ta: மூலம்

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Dashboard
ta: முகப்பு பெட்டகம்

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
