Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Date
te: తేదీ

en: All
te: అన్నీ

en: Users
te: వాడుకరులు

en: City
te: నగరం

en: Source
te: మూలం

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
