Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: All
tr: Tümü

en: Block
tr: Blok

en: Hostname
tr: Sunucu adı

en: Desc
tr: Azalan

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Page Title
tr: Sayfa Başlığı

en: City
tr: Şehir

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Source
tr: Kaynak

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Dashboard
tr: Pano

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
