Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Hostname
ug: مۇلازىمېتېر نامى

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Source
ug: مەنبە

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى

en: - All -
ug: ھەممىسى
