Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to uk translation catalogue (35 entries)

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: All
uk: Все

en: Block
uk: Блок

en: Hostname
uk: Назва хоста

en: Operating System
uk: Операційна система

en: Desc
uk: Спад

en: Users
uk: Користувачі

en: Page Title
uk: Заголовок Сторінки

en: City
uk: Місто

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Source
uk: Джерело

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Sessions
uk: Сеанси

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Page Views
uk: Перегляди сторінок

en: Top Pages
uk: Найпопулярніші сторінки

en: Bounce Rate
uk: Показник відмов

en: Pageviews
uk: Перегляди сторінок

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Google Analytics Summary
uk: Зведення Google Analytics

en: Top Keywords
uk: Найпопулярніші ключові слова

en: % New Sessions
uk: % нових сеансів

en: Avg. Session Duration
uk: Середня тривалість сеансу

en: Pages / Session
uk: Сторінки / Сеанси

en: Top Sources
uk: Найпопулярніші джерела

en: Sessions and Pageviews
uk: Сеанси і перегляди сторінок
