Google Analytics Node Reports (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Reset
es: Restablecer

en: Statistics
es: Estadísticas

en: Start date
es: Fecha de inicio

en: End date
es: Fecha final

en: Apply
es: Aplicar
