Google Analytics Node Reports (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: Start date
hi: आरंभ तिथि

en: End date
hi: अंतिम तिथि

en: Apply
hi: लागू करें
