Google Analytics Node Reports (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Reset
sv: Återställ

en: Statistics
sv: Statistik

en: Start date
sv: Startdatum

en: End date
sv: Slutdatum

en: Apply
sv: Applicera
