Google Analytics Node Reports (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: Start date
pt: Data de início

en: End date
pt: Data de fim

en: Apply
pt: Aplicar
