Google Analytics Node Reports (8.x-2.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Reset
ro: Resetează

en: Statistics
ro: Statistici

en: Start date
ro: Data de început

en: End date
ro: Data de sfârșit

en: Apply
ro: Aplică
