GA Push (8.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Value
am: እሴት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Action
am: እርምጃ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: Page
am: ገጽ

en: Location
am: ቦታ
