GA Push (8.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།
