GA Push (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Value
el: Αξία

en: Description
el: Περιγραφή

en: Action
el: Ενέργεια

en: Category
el: Κατηγορία

en: Label
el: Ετικέτα

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Page
el: Σελίδα

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Method
el: Μέθοδος
