GA Push (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Value
et: Väärtus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Action
et: Tegevus

en: Category
et: Kategooria

en: Label
et: Nimetus

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Default
et: Vaikimisi

en: Statistics
et: Statistika

en: Page
et: Lehekülg

en: Location
et: Asukoht

en: Method
et: Meetod
