GA Push (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Value
eu: Balioa

en: Description
eu: Azalpena

en: Action
eu: Ekintza

en: Category
eu: Kategoria

en: Label
eu: Etiketa

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Page
eu: Orria

en: Location
eu: Kokalekua

en: Method
eu: Metodoa
