GA Push (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Value
fa: مقدار

en: Description
fa: شرح

en: Action
fa: عملکرد

en: Category
fa: دسته بندی

en: Label
fa: برچسب

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Statistics
fa: آمار

en: Page
fa: صفحه

en: Location
fa: مکان

en: Method
fa: روش
