GA Push (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Value
fi: Arvo

en: Description
fi: Kuvaus

en: Action
fi: Toiminto

en: Category
fi: Kategoria

en: Label
fi: Tunnus

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi

en: Default
fi: Oletus

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Page
fi: Sivu

en: Location
fi: Sijainti

en: Method
fi: Tapa
